İçeriğe geç →

Galatasaray & İstanbul Başakşehir Maç Tahmini – 22 Kasım 2019

Süper Lig’in 12.Haftasında Galatasaray, İstanbul Başakşehir’i evinde konuk ediyor. 22 Kasım 2019 Tarihinde Saat 20.30’da Türk Telekom Arena’da başlayacak bu zorlu maçı kim kazancak? Galatasaray başakşehiri yener mi? Başakşehir Galatasarayı yener mi? Galatasaray – Başakşehir maçı berabere mi biter ?

Maç Tahmini ekibi olarak sizler için Galatasaray Başakşehir maçını değerlendirdik. Her iki kadronunda yapısını ve oynayış şeklini göz önünde bulundurarak, Geçmiş haftalarda neler yaptığına göz önünde bulunarak bir tahmin yürüttük. Gerçekten Galatasaray – Başakşehir maçının sonucunu kestirmek ve tahmin etmek çok zor olacak.

Galatasaray İstatistikleri
Galatasaray bu sezon 11 maçta 5 galibiyet 4 beraberlik ve 2 mağlubiyet yaşadı. Şuan ligdeki konumu 6.sırada. Şampiyonluk için bu maçı mutlaka kazanması gerekmektedir. Yani Galatasaray – Başakşehir karşısında en azından beraberlik ile ayrılmalıdır. Aksi taktirde şampiyonluk yarışında sıkıntıya girebilir.

Başakşehir İstatistikleri
Başakşehir bu sezon 11 maçta 5 galibiyet 4 beraberlik ve 2 mağlubiyet yaşadı. Şuan ligde 5.sırada bulunmaktadır. Şampiyonluk için bu maçı mutlaka kazanması gerekmektedir. Yani Başakşehir – Galatasaray karşısında en azından beraberlik ile ayrılmalıdır. Aksi taktirde şampiyonluk yarışında sıkıntıya girebilir.

Galatasaray başakşehir maçı ne olur kim kazanır? Galatasaray başakşehiri yener mi? Başakşehir galatasarayı yener mi? 

Sorularının cevabını ise biz bu maçın ortada geçeceğini zaman zaman iki takımında tehlikeli atakları olacağını düşünüyoruz. Fakat iki takımda şampiyonluk için istekli. Bu maç İY:0 MS:0 olacaktır.

Kategori: Maç Tahminleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.